1_slider_INDEX

Paslaugos

Vakarų pramogų” teikiamų paslaugų diapazonas labai platus: organizuojame miesto renginius, koncertus, seminarus, korporacines spartakiadas, pristatymus, vestuves, proginius vakarėlius, pradedant bernvakariais ar mergvakariais, baigiant jubiliejienine puota.

Šventišką nuotaiką palaikyti įvairiuose renginiuose galime pakviesti populiariausius Lietuvoje vedėjus, o taip pat įvairiausių stilių grupes ir atlikėjus, kurių gretose tikrai rasite savo mėgstamiausius, pradedant popsu, baigiant sumoderninta klasika.

Klaipėdoje įsteigta kompanija paslaugas gali teikti visoje Lietuvoje. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, organizatoriai pasiūlo tinkamiausią vietą šventei, renginiui, pristatymui bet kurioje Lietuvos vietoje. Mes bendradarbiaujame su šalies bei užsienio tiekėjais. Todėl galime patikinti, kad garantuojame ne tik puikų stalą, įtinkanti išrankiausiam gurmanui, bet ir galime pasiūlyti neįprastų pramogų: atrakcionai jūsų kieme, keturračių lenktynės jūsų pievoje, o gal būt pajūrio kampelyje.

Taip pat galime pasirūpinti fotografais ir video operatoriais, kurie įamžintų jums svarbią gyvenimo šventę ar renginį.

Pramogų idėjos kiekvienam gyvenimo atvejui, profesionalūs scenarijai ir režisūra, lanksti kainų politika – mūsų pranašumas.

Vakarų pramogos, UAB - Tuoktuvių šventėVakarų pramogos, UAB - Tuoktuvių šventėVakarų pramogos, UAB - Tuoktuvių šventė

„Vakarų Pramogos“ teikiamos paslaugos

Renginių organizavimas – įmonių šventės, sportiniai renginiai, seminarai, uždari renginiai, kaimynų šventės, vasaros sąskrydžiai, vestuves, bernvakariai, mergvakariai, vaikų gimtadieniai, šeimos laisvalaikis). Visos populiariausios Lietuvos ir net užsienio grupės gali būti jūsų svečiai. Tik pakvieskite juos pas save!

Renginių vedimas – profesionalūs renginių vedėjai ir įvairūs personažai jūsų renginiams – nuo valytojos iki ministro!

Scenos renginiams – nė vienas renginys nepsieis be geros kokybės garso. Tik mes garantuojame geriausias ir įvairaus dydžio scenas, kurios tiks ir kelių tūkstančių žmonių šventei ir jūsų vaiko gimtadieniui.

Garsas – ar žinote kodėl net ir pačios garsiausios pasaulio muzikos grupės naudoja „Electro Voice“, „Dinacord“, „Clark“, „TS Electronics“garso aparatūrą? Todėl, kad šių firmų technika pripažįstama geriausia. Būtent tokios pačios klasės garso įrangą naudosime jūsų renginiui.

Palapinės – niekas nėra apsaugotas nuo gamtos išdaigų, tačiau nuo jų apsaugosime mes! Net ir ne pats geriausias oras nebus kliūtis jūsų šventei. Šventinės palapinės padės išvengti nemalonių siurprizų.

Atrakcionai – vis labiau populiarėjantis šventinis atributas, kuris suteiks džiaugsmo ir jauniesiems, ir vyresniems. Plačiau – skyrelyje atrakcionai.

Visa šventei reikalinga įranga – pasirūpinsime, kad jūsų šventėje būtų visos priemonės užtikrinančios renginio grožį ir sėkmę. Dūmų, sniego mašinos, helio balionai, šventės puošyba – tai tik keletas smulkmenų, kuriomis galime pasirūpinti mes.

Orientacinės

Makvynas

Pažintinės kelionės

Makvynas

Protų mūšys

Makvynas

Šlapieji karai

Makvynas

Foto medžioklės

Makvynas