Vaizdo įrašai

Pripučiami atrakcionai

Mūsų parduotuvėje rasite be galo daug ir įspūdingų pripučiamų atrakcionų, užtikrindami geriausios kokybės, nes mes rūpinamės savo klientais, garantuojame saugumą ir, žinoma, kokybę. Mes užsiimame ne tik jų pardavimu, bet ir galime pagaminti atrakcioną pagal Jūsų reikalavimus, fantaziją, pritaikyti ir pagaminti atrakcioną būtent Jums! Naudojame kokybiškas ir patikimas medžiagas, kurios užtikrina patvarumą ir atrakciono kokybę. Paįvairinkite savo gyvenimą, nudžiuginkite patys save ir visus Jus supančius žmones!

Gintaro dulkes

Šis linkėjimų ritualas tinka per vestuves, laikrodžiui išmušus dvyliktą, gimtadienio šventėje, išleistuvių proga, prieš Kalėdas. Anot senolių išminties, vestuvių metu, jaunieji turi užkurti savo šeimos židinį, o visi artimieji gali jį pakurstyti gintaro dulkių sukeliama liepsna, mesdami jas į ugnį ir tardami šiltus žodžius. Gintaro dulkės Jūsų šventę padarys nepamirštamą!

Dangaus ir vandens žibintai

Vandens žibintai papuoš ne tik Jūsų šventę, bet ir paįvairins tradicinę šventę. Skraidantys ar plaukiantys žibintai – tai galimybė paleisti Jūsų svajones ir norus toli toli, o kiekvienas šviečiantis žibintas suteiks Jums ramybės ir pilnatvės jausmą.

Balionai su helio dujomis. Dekoras

Įvairiaspalviai helio balionai Jūsų linksmoms ir įspūdingoms šventėms! Helio balionai, balionų puokštės, arkos, girliandos – ir dar daugiau galime pasiūlyti Jums. Neturite galimybės parsivežti gausybės balionu? Ta ne bėda, nes mes Jums pristatysime į vietą už papildomą mokestį. Kokybė už gerą kainą!

Kontrolinės juostelės

Kontrolinės juostelės – puikus produktas lankytojų identifikavimui. Juostelė lengvai priglunda prie riešo, klijuojamoji dalis tvirtai užsifiksuoja, todėl sumažina galimybę perduoti juostelę kitam asmeniui. Ryškios ir sodrios spalvos gerai ir aiškiai matomos. Idealus produktas kontroliuojant publikos judėjimą, privilegijuotų zonų lankymą.